Marat Bašarov: ma ei salli naisi, kellel on silikoonist huuled

 (2)
Marat Bašarov: ma ei salli naisi, kellel on silikoonist huuled
Foto: Scanpix

Marat Bašarov, kes on eelkõige tuntud kui "Selgeltnägijate tuleproovi" saatejuhina, avaldas, et talle meeldib, kui naine säilitab oma loomuliku ilu.

Bašarov sattus tõsistesse skandaalidesse, kui selgus, et oli oma teise abikaasaga eriti jõhkralt käitunud. Ometi leiab mees, et ei suuda ilma kaasata elada, vahenda Bublik.

Hiljutises intervjuus kirjeldas ta, milline tema ideaalne kaasa oleks. "Ma vihkan seda, kui naises on midagi ebaloomulikku. Või noh, mulle ei meeldi see. Vabandust, kui ma näen tätoveeringuid, silikoonist huuli või kunstrindu - aitäh! Sellised naised ei tekita minus kindlasti iha."

Saatejuht tõdeb, et on siiras inimene, kes ei suuda ilma armastuseta hingatagi. Ta leiab, et mehe ja naise vahel võib olla sõprus ja austus, kuid ilma kireta ei saa olla armastust.

Bašarovi ja Jekaterina Arkharova abielu lõppes skandaaliga, kui naine väitis, et Bašarov teda peksnud oli. Sama väitis ka kolmas kaasa Elizabeth Ševõrkova. Bašarov väitis, et naise süüdistused on vaid väljapressimine. Nad lahutasid, kuid elavad jätkuvalt koos.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!