Mariah Carey: olen 32 kilo alla võtnud!

 (2)
Mariah Carey: olen 32 kilo alla võtnud!
Reuters/Scanpix

Mariah Carey, kes pool aastat tagasi kaksikud sünnitas, on tagasi suurepärases vormis. 42-aastane lauljatar paljastas, et on kaotanud ühtekokku 32 kilo.

Carey, kes andis intervjuu Rosie O'Donnellile, saabus intervjuule klassikaliselt paljastavas kostüümis. Kuigi lauljatari büsti kattis nahktagi, oli tema seelik nõnda lühike, et istudes vaevalt tagumiku kattis.

Carey, kes 30. aprillil, tema ja abikaasa Nick Cannoni kolmandal abieluaastapäeval kaksikute emaks sai, rääkis, et vaevles rasedana tursete käes.

"Pärast beebide sündi olin ma väga turses. Suuremal osal rasedatest on see ainult jalgades," rääkis diiva.

Pool juurde võetud kaalust langeski tänu raskele rasedusele üsna ruttu. Teise poole kaotamiseks asus Mariah aga trenni tegema ja dieeti pidama.

"Esimesel nädalal kadus 18 kilo... lihtsalt vett. Kui ma programmiga alustasin, siis kadus veel 14 kilo, mis üleliigsed olid."

Carey rääkis, et vormisaamine oli talle motiveeriv, sest rasedana tundis ta end väga kehvasti. Isegi vannituppa minemine valmistas talle raskusi.

"Mul oli tõeliselt raske rasedus. Ma tohtisin vaid voodis puhata, aga isegi see tegi mulle valu."

Mariah ütles, et tema eesmärgiks polnud lihtsalt ruttu peenikeseks saada, vaid olla jälle tervislikus kaalus. Naise jaoks on kaalunumbrist olulisem see, kuidas tal riided seljas istuvad.