Mariah Carey surmaga silmitsi seisev õde Alison võeti prostitutsioonis süüdistatuna kinni

 (5)
Alison Carey
Alison CareyFoto: Vida Press

Hiljuti Eestis esinenud diiva Mariah Carey eluga pahuksis ning viimati end suremas olevaks kuulutanud ja õelt avalikult abi otsinud õde Alison Carey sai süüdistuse prostitutsiooni eest.

55-aastane naine, kes on maailmakuulsa lauljatari vanem õde võeti kinni New Yorgi osariigis asuvas Saugertiesi linnas läinud reedel, jäädes vahele erariietes politseinikele, kirjutab Perez Hilton.

Sealt viidi naine kohalikku kinnipidamisasutusse. Korravalvutitele teeb muret ka häiriv asjaolu, et naine on HIV-positiivne ning kõigil, kes tema teenuseid tarvitasid, soovitatakse minna end koheselt testima.

Üks Alisoni kuulutustest, mida ta internetis klientide püüdmiseks levitas, kasutas õe Mariah 1995. aasta megahiti "Fantasy" sõnu: "Olen kena daam, kes otsib mehi, kes tahaksid lõbutseda ja siseneda naudingute maailma, mida teised naised ei suuda pakkuda. Panen su maailma vappuma, kuni näed tähti. Oo jaa, see olen mina. See on nii magus-magus fantaasia, kallis. Kui sulgen silmad, võtan su kaasa ja lähen muudkui edasi!"

Kohtuistung karistuse määramiseks toimub teisipäeval.