Marilyn Jurman internetigruppides toimuvast: selline mentaliteet ongi enamikus gruppides, et saaks ikka kellegi kallal möliseda

 (3)
Marilyn Jurman internetigruppides toimuvast: selline mentaliteet ongi enamikus gruppides, et saaks ikka kellegi kallal möliseda
Foto: Instagram@marilynjurman

Marilyn Jurman kirjutab oma Õhtulehe beebiblogis, et paljudes netigruppides toimub liialt palju mölisemist ja sõimamist, Eestis on üldiseks probleemiks inimeste sallimatus ja võimetus teistega arvestada.

"Aga see, mis toimub igasugustes ostu-, müügi-, emme- ja beebifoorumites, on ikka täiesti lootusetu. Just ükspäev postitas keegi pildi BabyBjörni kotist ja kirjutas pealkirjaks midagi sarnast – noh lapsekandjad, hakkame mölisema (märkuseks: kuna BabyBjörn ei tooda ergonoomilisi kõhukotte, siis tehakse neid kotte tavaliselt ostu-müügigruppides väga avalikult maha, et tõsta inimeste teadlikkust). Vahva, selline mentaliteet ongi enamikus gruppides, et saaks ikka kellegi kallal möliseda," kirjutab Marilyn.

Naine tõdeb, et üldiseks probleemiks on ikkagi inimeste võimetus teistega arvestada. "Samal ajal oodatakse endaga täielikku arvestamist ja mitte iialgi ei anta ühtegi kogemata müksamist andeks," lisas ta.

Loe refereeritud artiklit pikemalt Õhtulehest!

Rannap Roostevaba maailm