Marilyn Jurman: "Kuidas Beyonce mu lapse nime varastas."


Marilyn Jurman: "Kuidas Beyonce mu lapse nime varastas."

Enda värskes blogipostituses kirjutab Marilyn Jurman sellest, kuidas nende pisikene tütar Rumi endale nime sai. "Nagu mina olen saanud eluaeg öelda Marilyn, nagu Monroe, saab Rumi öelda Rumi, nagu Beyonce tütar," kirjutab ta.

"Omaarust panin tütrele üsna erilise nime. Lausa nii erilise, et kui mu vanaema seda kuulis, siis ta nägu väljendas kõike muud kui rõõmu. Rumi Aurora Saft, aga kutsume teda Rumiks. Lausa nii erilise, et ma ei julge Delfis ühtegi Rumi puudutava artikli kommentaari lugeda. Ja mis nüüd siis selgus, põhimõtteliselt saab minu tütar olema hipsteritest pungil klassis, kus käivad Lumi, Rubi, Kuu, Rahe, Säde, Maru, Ami ja Lende, jt, üks lihtne Mari või Kadri. Sellesmõttes, et mulle Marid ja Kadrid väga meeldivad.

Esimene oli mu enda hüüdnimi ja teine on mu parim sõbranna, aga valides nime Rumi, ei osanud ma arvata, et tegelikult panen oma tütrele 2017nda aasta mõistes nimeks lihtsalt Mann. Kuidas siis nii? Vastus, eelmisel kuul sündisid Beyoncel kaksikud. Poiss ja tüdruk. Sir ja Rumi. No ma kohe ei teagi kuidas reageerida. Tegelikult olen meelitatud, et ilmselgelt ei ole Jay Z ja Beyonce mingid halva maitsega inimesed, aga samas lihtsalt väga hämmingus, et kuidas nüüd siis nii läks. No vaevalt nad ühte klassi satuvad, aga vanusevahe on neil tõesti vaid kuu aega, mis tähendab, et ma ei usu, et keegi arvab, et Beyonce ahvis Marilyn Jurmanit, vaid pigem ikka vastupidi."

Loe Marilyni postitust edasi SIIT!

Palju õnne @saft.j ???????????????????? #wearefamily #väikerumi #8daysold #RumiAurora #love #jesus #33 ???? @mallukaz

A post shared by Marilyn Jurman (@marilynjurman) onAitäh vastamast ja head loosiõnne!