Marilyn Jurman: ma kujutasin ette, et kui ma kasvõi näitan Rumile lutti, siis see on nagu kokaiinidoos sõltlasele

 (10)
Marilyn Jurman: ma kujutasin ette, et kui ma kasvõi näitan Rumile lutti, siis see on nagu kokaiinidoos sõltlasele
Instagram / @ marilynjurman

Hiljuti emaks saanud näitlejanna Marilyn Jurman tõdeb Õhtulehes, et tema laps on täielik tissisõltlane, lutist ei taha pisike tüdruk kuuldagi.

"Minnes tagasi täiesti algusesse, siis pean taaskord rääkima nendest tarkadest rasedusaegsetest raamatutest ja artiklitest, kus kirjutati, et lutti pole beebile tegelikult vaja pakkuda, kuna see võib ära rikkuda imetamisvõtte ja üleüldse on oht, et beebi võõrdub rinnast. Kuna otsustasin raseduse ajal, et minust saab superökomultimam, siis otsustasin ka seda, et mitte tiss ei ole luti asendus vaid lutt on tissi asendus ja nii palju aega mul ikka on, et oma lapsele ma mingit asendust pakkuma ei hakka, vaid pakun ikka päris originaalmahetissi," kirjutab ta oma artiklis.

"Ma kujutasin ette, et kui ma kasvõi näitan Rumile lutti, siis see on nagu kokaiinidoos sõltlasele ja ta imeb selle luti nagu nuudli endale teisest toa otsast mõttejõuga suhu," sõnas Jurman.

"Ma ei suutnud seda uskuda, minu nibusõltlane ei tahagi lutti imeda. Just nimelt – nibusõltlane – loomulikult ei taha ta lutti imeda," oli näitlejanna imestunud, kui tema laps ei olnudki lutist huvitatud.

Loe refereeritud artiklikt pikemalt Õhtulehest!

Rannap Roostevaba maailm