Marilyn Jurman: WC-s imetamine on sama, kui minna armsamaga Positivusele ja panna telk väli-WC-de kõrvale!

 (11)
Marilyn Jurman
Marilyn JurmanFoto: Andrei Ozdoba

"On tulnud välja, et sama palju, kui mind häirivad suitsetajad, häirib teisi see, kui ma tütar Rumit avalikult rinnaga toidan," kirjutab Marilyn Jurman oma kolumnis.

"Proovin alati leida sellise laua, kus inimesed jääksid võimalikult mu selja taha, ja kui võimalik, siis lähen ka veidi eemale. Aga esiteks, kui Rumi nutab ja nõuab süüa, siis ma tõesti ei mõtle, et jehuu, mul on võimalus oma tissi välgutada, vaid vaatangi ümberringi, hindan olukorda, võitlen enda sees oleva ebamugavustundega, et mida teised minust küll nüüd arvavad, ja samal ajal siiski proovin Rumile nibu sealsamas võimalikult ruttu suhu susata," kirjeldab Marilyn oma kogemusi.

"Nii vanalinnas kui ka lihtsalt teel koju ning, pole midagi parata, haaranud Rumi sülle, kiskunud rinna paljaks ning siis seisnud ja imetanud, inimesed muiates mööda kõndimas. Rumi ei ole enam väga kerge nõnda süles hoida, seega on oma rinna eksponeerimine, võideldes seljavalu ja tulitavate jalgadega, neil hetkedel viimane asi, mis on mul mõttes," lisab ta.

Loe Marilyni jutustusti pikemalt ajakirjast Pere&Kodu

Rannap Roostevaba maailm