Marilyn Kerro otse-eetris juhtunust: keha on andnud juba mõned päevad märku, et suursündmus pole enam kaugel

 (9)
Marilyn Kerro
Marilyn KerroFoto: Rauno Volmar

Marilyn Kerro oli eile õhtul sunnitud oma otse-eetris antud intervjuu katkestama, sest viimaseid nädalaid lapseootel Kerrol hakkas järsult halb. Nüüd tunnistab armastatud selgeltnägija, et tegu oli lihtsalt ootamatu valuga.

Kerro kinnitas Kroonikale, et midagi hullu ei juhtunud ning valule on väga loogiline selgitus. "Olen viimaseid nädalaid lapseootel ja beebi otsustas keset eetrit vahetada asendit ning hakkas niimoodi mu seljanärvile suruma, et oli talumatult valus."

Kuigi otse-eetris tõstatasid saatejuhid küsimuse, et ehk on tõesti tulevane ilmakodanik just selle päeva valinud, siis Kerro sisetunne on teda juba mõnda aega hoiatanud. "Pealegi on keha andnud juba mõned päevad märku, et suursündmus pole enam kaugel."

Selgeltnägija jättis ära ka oma täna Pärnus toimuma pidanud raamatu "Taassünd" esitluse, mis eetris toimunuga kuidagi seotud ei ole. "Seda ennekõike läheneva tormi ja võimaliku üleujutuse tõttu. Ei tahtnud väikelapsega ja lõpurasedana niimoodi seigelda. Loodan, et inimesed mõistavad ja kohtume millalgi kindlasti."

Rannap Roostevaba maailm