Marilyn Kerro rääkis, kuidas ta Aleksander Šepsile süütuse kaotas: ta ei pannudki tähele!

 (97)
Marilyn Kerro ja Aleksander Šeps
Marilyn Kerro ja Aleksander ŠepsFoto: vk.com

Nõianeiu Marilyn Kerro, kes juba kaks korda Venemaa "Selgeltnägijate tuleproovis" teiseks on tulnud, rääkis eelmisel nädalal TNT eetris olnud erisaates televaatajateni jõudnud ning nüüd sotsiaalmeedias levivas intervjuulõigus, et kaotas süütuse meediumist ja selgeltnägijasaate võitjast elukaaslasele Aleksander Šepsile.

“Mul ei olnud meestega kogemusi ja siis tuli kõik korraga - tulerpoov ja esimene mees,” rääkis Kerro, vastates intervjuuküsimusele selle kohta, kuidas saade ta eraelu mõjutas. Imestunud intervjueerija asus kohe täpsustama: kas Kerro tahab öelda, et Šeps oli ta esimene mees? “Esimene, kõige esimene mees,” kinnitas Kerro. Seepeale tõusis ta suurest elevustest ning justkui oma avameelsust kahetsedes, kaamera ette sätitud toolilt püsti. “Oi, ma ei tahtnud sellest ju üldse rääkida, see on nii isiklik,” sõnas ta kohmetusest ja piinlikkustundest naerma hakates. “Kui seda kogemust meenutada, siis…uhh!” sõnas ta naerma puhkedes.

“Jah, nii juhtus,” sõnab ta kaameratagusele häälele, kes ei suuda uskuda, et Marilyn just tunnistas, et kaotas Aleksander Šepsile süütuse. “Ma lihtsalt ei öelnud talle,” jutustas Kerro muigega edasi. “Kas ta siis ise ei märganud?” uuris uudishimulik intervjueerija edasi. “Kusjuures ei märganud!” tõdeb Marilyn seepeale. “Ma ei tahtnud teda ära hirmutada, sest mul oli vanus juba selline - 25. Tavaliselt on inimestel selle aja peale juba lapsed ja pere.”

Seotud lood:

Mis siis ikka, nüüd tuleb abielluda, täheldas intervjueerija seepeale, kuid Marilynilt videos vastust ei järgnenud.

Tõepoolest - Publik ootab seda päeva samuti!

Videot saad vaadata SIIT.