Marilyn Kerro: selgeltnägijad aitavad ka politseid, kuid sellest ei tohi rääkida

 (9)
Marilyn Kerro
Marilyn KerroFoto: Rauno Volmar

Kõik teavad, et populaarsetes telesaadetes, kus selgeltnägijaid proovile pannakse, on tihti neile ülesanne, kus peavad kadunud inimesi otsima või nende kadumist selgitama. Sama teevad nad ka ilma kaamerateta, kuid selgub, et salaja.

Palju on neid, kes ei usu selgeltnägijate võimetesse, sest miks nad neid siis ainult kaamerate ees näitavad ning tegelikult abivajajaid ei aita. Marilyn Kerro selgitas Bublikule, et kõiges ei tohi lihtsalt avalikult rääkida. "Muidugi tehakse koostööd ka politseiga, aga keegi ei räägi sellest kunagi. Sellest ei tohi valjult rääkida."

Just sellest tulenevalt ei räägi Kerro ka juhtumitest, millal juba päriselt tema abi palutud on. "Ma kindlasti ei reklaamiks seda. Ma küsin endalt, et miks mul seda vaja on ja kui see on abi, miks seda siis reklaamida?"

Üldiselt soovitab Kerro siiski mitte selgeltnägijate abi paluda ning ise oma vastuseid otsida. "Sinu põhiline energia on sinu lähedased. Nad teavad sind paremini kui keegi teine. Mida inimesed teevad? Nad maksavad raha kellelegi, kes neid vaid mõni minut teab. Kus seal loogika on?"

Rannap Roostevaba maailm