Mart Kadastik vastukajast: Indrek Tarand ja Juku-Kalle Raid on inimestele kümnetes kordades rohkem haiget teinud, kui mina oma elu jooksul olen suutnud

 (37)

Eile õhtul esitles Edasi, Postimehe ja Eesti Meedia endine juht Mart Kadastik kohvikus "Wabadus" oma elutööraamatu "Nüüd ma siis kirjutan". Vaid päev varem esitles täpselt samas kohas aga ajalehe KesKus peatoimetaja Juku-Kalle Raid Kadastiku nõukogudeaegseid kirjutisi koondavat kogumikku "Paradokside puntras", mis Kadastiku raamatu esitlusel ka jutuks võeti.

Mart Kadastik sõnas eile õhtul, et Juku-Kalle Raidi kogumik tehti ilma tema raamatut lugemata ja selle teose taga seisev seltskond üritab teda moraalselt tappa: "Minu meelest ei ole ma oma elu jooksul küll kellelegi nii palju haiget teinud, keegi ei ole pidanud minu pärast vanglasse minema. Ma kirjutasin kohtulugusid ja seda, mis oli tegelikult juba toimunud, aga ma ei ole kedagi tapnud. Indrek Tarand ja Juku-Kalle Raid on kümnetes kordades rohkem inimestele haiget teinud, kui mina oma elu jooksul olen suutnud."

Vaata lähemalt videost!