Mart Sanderi "kaunitaride galerii" sai täiendust

 (6)
Mart Sanderi "kaunitaride galerii" sai täiendust
Foto: erakogu

Telepersoon ja muusik Mart Sander, kes viimasel ajal rohkem kunstiga leiba teenib, on maalinud mitmeid Eesti avaliku elu tegelasi, nende seas palju kauneid daame.

Tema "kaunitaride galerii" on nüüd rikastunud ühe meeleoluka portree võrra. Oma 33. sünnipäevaks sai endast maali maailma suurima kinnisvaraketi RE/MAX eesti osakonna, RE/MAX Professionals juhatuse esinaine, üks meie edukamaid ärimaailmas tegutsevaid kaunitare, Leanika Klaassen.

„Leanika tahtis endast sellist maali, mis oleks nagu tehtud kauges minevikus“, ütleb kunstnik Publikule, kes esitles portreed oma Sakala tänaval paiknevas kunstigaleriis „Galerii“.

Foto: erakogu

"See polnud väga raske, sest Leanikas ongi midagi ürgset." Maali hinnaline raam telliti Saksamaalt.

Sander on oma maalidel kujutanud näiteks selliseid kaunitare nagu Tiina Ristimets, Pille Minev, Nele-Liis Vaiksoo, Ines Karu, Kaie Kõrb, Beatrice ja paljud teised. Sel suvel aga esitleb ta hoopis teistsuguseid maale – nimelt Tallinna vanalinna hallides toonides maalitud impressionistlikke vaateid, mida saab kuni sügiseni näha ja ka osta uues galeriis, mis paikneb keskaegse hotelli „Kolm Õde“ veinikeldris.