Meedia marus! Tühja seksiorjast ja skandaalidest! Prints Andrew ostis 17 miljonit maksva villa

 (20)
Yorgi hertsog prints Andrew
Yorgi hertsog prints AndrewFoto: LEON NEAL, AFP

Prints Andrew ostis koos eksabikaasa Sarah Fergusoniga ühise villa Šveitsis. Prints, kes on aasta algusest peale vaevelnud seksiskandaalis, nimetab ostu perekonna investeeringuks. Daily Mail kirjutab, et kinnisvara soetati pisut enne jõule ja just sinna põgenes prints ajal, mil ilmus välja naine, kes rääkis, et oli 17aastaselt tema seksiori.

Šveitsis Verbieris asuv villa on vaimustava vaatega, kus on seitse magamistuba, luksuslik bassein ning šikid eluruumid. Villa maksab pea seitseteist miljonit eurot.

Ajakirjandus on hämmingus, sest prints Andrew ost tekitab liiga palju küsimusi. Press tahab teada, kust said prints Andrew ja tema eksabikaasa Sarah Ferguson pea seitseteist miljonit eurot, et selline muinasjutuline elamu soetada. Lisaks on Šveitsis nende käsutuses kuus abilist ja kokk, kes töötavad villas.

Meedia küsib: kust sai prints raha? Näiteks puudub prints Andrewl igasugune isiklik varandus ja tema eksabikaasal Sarahil õnnestus mõni aeg tagasi vabaneda fenomenaalsest võlast - nimelt oli ta viis miljonit naela ülihalvasti investeerinud ja kaotanud kogu raha.

Aasta alguses ilmus välja naine, kes väitis, et teda sunniti olema erinevatel pidudel prints Andrew seksiori. Lisaks sellele, et printsi kahtlustatakse alaealiste tüdrukutega seksimises ja pedofiilias süüdimõistetud multimiljonär Jeffrey Epsteiniga sõbrustamises, on temast saanud rahvuslik naerualune, kellest maailma meedia kirjutab iga päev.

Seotud lood:

Eile avaldas Daily Mail foto, mis tõestab, et prints osales aastal 2009 New Yorkis toimunud skandaalsel peol "Hookers and Pimps" ("Libud ja kupeldajad"). Üritust juhtis latekskostüümis Heidi Klum ja selle korraldas printsi hea sõber Jeffrey Epstein. Vaata kelmikat kaadrit peost SIIT.

Fotosid villast näed Daily Mailist.