Meediastaaride klann kasvab peagi? Kim Kardashian plaanib surrogaadi abil kolmandat korda emaks saada

 (6)
Meediastaaride klann kasvab peagi? Kim Kardashian plaanib surrogaadi abil kolmandat korda emaks saada
Foto: Reuters

Paistab, et Kim Kardashian pole laste saamisega veel ühel pool. Tõsieluseriaali “Keeping Up with the Kardashians” värskeima osa treileris paljastab meediastaar oma emale, et mõtleb kolmanda lapse peale, vahendab Huffington Post. "Olen jõudnud järeldusele, et tahan uurida surrogaatlust," teatas ta.

Kim Kardashiani ja Kanye Westi peres kasvavad hetkel 3-aastane tütar North ja peagi aastaseks saav poeg Saint. Kim on avameelselt rääkimund oma viljakuse probleemidest. Esimest last oodates vaevles ta preeklampsiaga ja mõlemal rasedusel oli staaril suureks mureks platsentabarjäär. Möödunud sügisel kurtis Kim aga, et rasedus on tema elu kõige jubedam kogemus.

"Võib-olla on see paistetus, seljavalud või siis hoopis kogu see ajuk***, mis kaasneb sellega, et su keha muudkui paisub ja mitte miski selga ei istu," kirjutas naine oma blogis. "Ma lihtsalt tunnen nagu ma ei oleks iseenda nahas, ma ei tunne end üldse seksikalt, vaid hoopis ebakindlalt ja rõvedalt. Inimesed lihtsalt ei räägi kõigist neist rõvedatest asjadest, mis raseduse ajal ja pärast rasedust juhtuvad!"

Kardashian on pärast Pariisis toimunud röövi hoidnud madalat pofiili. Teda on küll nähtud mõnel koral linna peal, ent staar pole jätkuvalt kommenteerinud möödunud kuul aset leidnud õudusteööd.