Meeletu rahvatung! Kui palju on Eestis inimesi, keda on Epp Kärsin seksiusku pööranud?


EPP KÄRSIN
EPP KÄRSINFoto: Kristjan Lepp

"Kutsun seda Amare Luna armastuse koolkonnaks, mis on, täis armastust, Eestis võimsalt juuri ajamas. Praeguseks on selles koolkonnas üle 13 500 inimese," uhkustab Kroonika intervjuus koolitaja Epp Kärsin.

"Alustasin naiste koolitamisega ja pool aastat hiljem lisandusid mehed. Tulevad need, kes on selleks valmis. Ütlen alati koolituse alguses, et ma pole mingi seksijumal, vaid räägin lihtsas keeles sellest, mis mulle meeldib. Ma ei ole kuiv teoreetik, vaid sada protsenti praktik. Annan õnge, aga kalale lähete ise ja võtke koolitusest just see osa, mis teid kõige rohkem kõnetab," kirjeldab naine, kelle koolist on läbi käinud sama palju inimesi, kui elab Kuressaare linnas.

"Minu koolituse letihind on alla saja euro inimese kohta, aga kohad on enamasti pool aastat ette välja müüdud. Lisanduvad eritellimused, mis jäävad väljapoole mu tavagraafikut: ettevõtete kutsed, sünnipäevad, poissmeeste ja tüdrukute õhtud. Ka privaatõpe inimestele, kes on liiga tuntud selleks, et tulla grupikoolitusele."

Loe täispikka intervjuud Epp Kärsiniga siit.