MEENUTA: Armuafääri tõttu sule sappa saanud endine õlleboss Margus Kastein karjääri alguses: mu uus töö ei muuda meie peret õnnelikumaks või kurvemaks!

 (139)
Margus Kastein
Margus KasteinFoto: Priit Simson

Saku õlletehase kauaaegse juhi Margus Kasteini ootamatu ametist lahkumise taga oli tööl tekkinud armusuhtest põhjustatud konflikt, paljastas eilne Postimees. Irooniline on, et aastal 2011. aastal rääkis ametisse asunud abielumees ja kolme lapse isa suure õhinaga, kuidas uus töökoht tema pereelule kuidagi ei mõju...

"Me oleme aktiivse eluhoiakuga inimesed, kes ei defineeri igal hetkel, kas oled õnnelik või vähem õnnelik," rääkis Kastein toona Kroonikale. "Mu uus töö ei muuda meie peret õnnelikumaks või kurvemaks. Õnnelikke hetki on piisavalt olnud. Teisalt, kui mina olen rahul, siis on tema rahul ja siis on ka lapsed rahulikumad," rääkis mees toona.

Loe tervet artiklit Kroonikast.

Vähem irooniline pole ka asjaolu, et kolm aastat hiljem Eesti Päevalehe laupäevalehele LP antud intervjuust jäi täna muigama võttev tsitaat: "Minu jaoks on hea äri tunnus tasakaal lõbu, kõva töö ja lisandväärtuse vahel." Kas karjäärile lõpu teinud lõbu tööpostil tol hetkel juba toimus, jääb vaid oletada.