Menüüs kokaiin ja alkohol! Katie Price räägib avameelselt, kuhu oma allakäigutrepil välja jõudis


Menüüs kokaiin ja alkohol! Katie Price räägib avameelselt, kuhu oma allakäigutrepil välja jõudis
PA Wire/PA Images

Briti kõmumeedia lemmik Katie Price on aastaid pakkunud kõneainet oma skandaalse käitumisega. Selgub, et eelmisel aastal oli tal madalpunkt, kus ta otsis lohutust peamiselt kokaiini ja alkoholi näol.

The Sun kirjutab, et möödunud aastal kuulutati välja Katie pankrot, ta läks lahku oma kallimast Kris Boysonist ning tagatipuks suri tema kaks koera. Ta kuulutas toona, et on ilmselt teraapias oma elu lõpuni.

"Lõpuks ei suutnud ma enam kellegagi rääkida. Mu ema on surmavalt haige, ma ei tahtnud talle veel enam stressi põhjustada," viitas ta artiklitele, mis tema kohta ilmusid.

"Jah, ma tarbisin kokaiini ning jõin palju alkoholi," lisas ta. Katie on ka vahepeal kolinud ja ta ei tahagi vanasse majja tagas. Ta viitas, et see oli peomaja, kus ta kogu aeg kokaiini tõmbas.

Katie võttis enda jaoks aega ning käis ka teraapias. Ta ütleb, et tunneb end nüüd palju paremini ja ka tema tervislik seisund on hea. "Oman taas kontrolli ja suudan probleemidega paremini hakkama saada."

Ta postitas hiljuti ka Instagrami pildi, kus ta on koduses riietuses ning on näha, et ta pole nii ohtra meigikihi all kui tavaliselt. Fännid kiidavad pildi all, et ta näeb loomulik ja hea välja.

Rannap Roostevaba maailm