Merlyn Uusküla tegi ilumaailmas suure kannapöörde

 (19)
Merlyn Uusküla tegi ilumaailmas suure kannapöörde
Foto: Erakogu

"Olen suur eksperimenteerija. Reeglina ma ei osta järgmisena sama toodet, vaid vaatan midagi uut," räägib lauljatar Merlyn Uusküla, kes peab lugu eksklusiivkosmeetikast. Viimasel ajal on ta Chaneli, Diori ja Decleori hoopis looduskosmeetika vastu välja vahetanud.

"Nüüd olen oma katsetustega jõudnud looduskosmeetikani ja tuleb välja, et need kosmeetikumid on seni proovitutest parimad. Esinejana pean kandma sageli tugevat meiki, seepärast tarvitan ka kallimaid tooteid," räägib Uusküla. Tema uusim leid on Annemarie Börlind.

"Mulle sobib eriti hästi Börlindi Aquanature 24h "Creme Sorbet". See oli kohe väga hea ja tegi näonaha siledaks," kiidab Merlyn, kes otsustas sügise eel looduskosmeetikat katsetada.

Kosmeetiku juures käib lauljatar kahe kuu tagant. "Mulle tehakse klassikalist näohooldust ja Guinot hydradermine hooldust. See annab nahale koheselt sära."

"Lisaks sobivad mulle hästi mudamaskid. Praegu kasutan näiteks Farani mudamaski, mis on väga hea. Parimad leiud on minu jaoks Börlindi loodustooted, varem nahk juba külmaga kiskus, kuid praegu on tasakaalus."