Michael Douglas kinnitab, et on Catherine Zeta-Jonesiga oraalseksiskandaali järel taas koos: laulame jälle samalt noodilehelt

 (13)
Michael Douglas kinnitab, et on Catherine Zeta-Jonesiga oraalseksiskandaali järel taas koos: laulame jälle samalt noodilehelt
Foto: Frazer Harrison/Getty Images for AFI/AFP

2013. aastal, kui Michael Douglase keelevähi teema taas päevakorda tuli ning ta oma abikaasa oraalseksist tingitud vähilugudega lausa ülipiinlikkuse olukorda miljonite silmis pani, kuigi teda lihtsalt valesti tõlgendati, otsustas Catherine Zeta-Jones, et ta mõõt on täis ning ta jättis mehe. Siiski kinnitab Douglas, et nad on taas koos pärast väikest takistuse ületamist ning tähistavad peagi lausa 15. pulmaaastapäeva.

Hiljuti Event Magazine'ile antud avameelses intervjuus tõdeb Oscari-võitja, et tõesti on nad jälle koos ning nagu waleslastele meeldib öelda "laulmas taas samalt noodilehelt".

"Meie teel oli väike künkake," võtab ta teema kokku. "Selle äri probleem on, et kõik on nii avalik."

Ta kinnitab, et künkake on ületatud ning tunded sama kuumad kui varem: "Ma armastan Catherine'i sama palju, enam kui kunagi varem. Ja loodetavasti on tunne vastastikune. Me lahendasime erimeelsused: kui mõlemad inimesed tahavad midagi lahendada ja paremaks teha, on see võimalik. Üksi seda teha ei saa."

Pikemalt ta aga seda lahata ei soovi, kartes tekitada valesti tõlgendatava olukorra, ent kinnitab teemale punkti panekuks: "Vaadake, meil on peagi 15. pulmaaastapäev ja see tunne on imeline!"