Michael Jacksoni arst: ma hoiatasin teda selle ebaterve käitumise eest

 (2)
Michael Jacksoni arst: ma hoiatasin teda selle ebaterve käitumise eest
Foto: AP/SCANPIX

Michael Jacksoni endine arst avaldas, et juhtis küll staari tähelepanu käitumisele, kuid kasutult.

Dr Neil Ratner oli popkuninga isiklik ihuarst 90ndatel, mistõttu käis tihti temaga ka turneedel kaasas. Mees tunnistab, et rõhus Jacksonile tungivalt, et ta peab oma ebatervet huvi laste vastu tagasi hoidma, vahendab Mirror.

Samas kinnitab Ranter, et kuigi Jacksoni käitumine oli imelik ja kahtlane, siis mitte kunagi ei kahelnud ta, et ülemus poisse väärkohtleb.

"Kas talle meeldisid lapsed rohkem kui täiskasvanud? Ilmselt... Ma rääkisin temaga sellest. Ma ütlesin, et see ei ole hea 50-aastase käitumine."

Ranter rõhutab, et kui ta oleks midagi natukenegi kahtlustanud, oleks ta kindlasti ka vastavalt reageerinud, sest ta ei taha laste väärkohtlemisest midagi kuulda. "Ma olen arst. Mu kohustus on see peatada ja seda ennetada."

Arst selgitab, et Jackson oli lihtsalt "meeslaps", kes ei tahtnud suureks kasvatada, oli kinni Peter Pani juttudes ning unistas igavesti nooreks jäämisest. Lisaks Ranterile proovisid Jacksoniga rääkida paljud teisedki, kuid staar oli liialt kinni oma fantaasias.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!