Michael Jacksoni tütar on värske skandaali tõttu täiesti liimist lahti ja ta kirjutati raviasutusse

 (34)
Michael Jacksoni tütar on värske skandaali tõttu täiesti liimist lahti ja ta kirjutati raviasutusse
Foto: Kollaaž

Hiljuti Sundance'i filmifestivalil linastunud “Leaving Neverland” keskendub Wade Robsoni ja James Safechucki süüdistustele, mis on suunatud popstaar Michael Jacksoni suunas. Filmi sisu mõjus aga Michael Jacksoni tütrele Paris Jacksonile väga karmilt, vahendab The Sun.

Väidetavalt on 20-aastane Paris täiesti liimist lahti. Noore naise sõbrad on tema pärast mures ja kinnitavad meediale, et Paris on kõigi eest peitu pugenud. Perele lähedased isikud sõnavad, et Paris suundus raviasutusse. Nimelt on naine mures on füüsilise ja psüühilise tervise pärast.

LOE LISAKS: Verine aluspesu, peidetud voodid ja pisikesed randmed! 5 kõige šokeerivamat asja popikuninga lapsepilastamisest rääkivas filmis

Parisel on ka varem olnud muresid vaimse tervisega. Näiteks on ta võidelnud depressiooniga ja 15-aastaselt proovis ta endalt elu võtta. Ta on ka ennast lõikunud ja püüdnud seda oma pere eest varjata. Naise enda sõnul tulenes see madalast enesehinnangust ja vihkamisest enda suhtes. Ta arvas, et ei saa millegagi hakkama.

Dan Reedi neljatunnine film “Leaving Neverland” keskendub Wade Robsoni ja James Safechucki süüdistustele, milles mehed väidavad, et Michael Jackson ahistas neid seksuaalselt, kui poisid olid väiksed.

Seotud lood:

Skandaalne film linastus Sundance’i filmifestivalil möödunud reedel, mis leidis aset Ameerikas Utahi osariigis. Filmi olid kaemas ka paljud ajakirjanikud, kes väljendasid oma vastikuid tundeid, mis neis tekkisid seoses filmis väidetuga.

36-aastane Robson väidab, et Jackson hakkas teda ahistama, kui ta oli vaid seitsme-aastane. 40-aastane Safechuck aga väidab, et Jackson hakkas teda ahistama, kui ta oli kaheksa-aastane ja jätkas kuni Safechuck sai 14-aastaseks.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!
Rannap Roostevaba maailm