Mida arvavad Ilvese suhtedraamast teised prominendid: Evelin Ilves pole kunagi autoriteet olnud ja president on lihtsalt inimene!

 (115)
Mida arvavad Ilvese suhtedraamast teised prominendid: Evelin Ilves pole kunagi autoriteet olnud ja president on lihtsalt inimene!
Delfi

President Toomas Hendrik Ilvese afääride hiljutise ilmsiktuleku valguses palus ajakiri Kroonika kommentaare erinevatelt Eesti prominentidelt ning sai üksjagu värvikaid vastuseid. Publik valis välja neist neli kõige vürtsikamat.

Evelin Ilves ei ole olnud minu jaoks autoriteet mitte kunagi, ja Iivi Anna Masso — ma ei kujuta ette…,” leiab Aivar Riisalu ja lisab, et amet on lühike, aga elu aga pikk, seetõttu ei peaks president eraeluliselt midagi selgitama. Urmas Sõõrumaa leiab aga, et president on ka inimene: “Mida selgem ja siiram ta oma avaldustes on, seda parem nii tema lähedastele kui rahvale.”

Yana Toom ei huvitu naisena presidendi voodielust absoluutselt, kuna tema sõnul on pole Ilves "tema romaani kangelane”. “Ma ei leia, et Eesti rahvas on nii rumal, et vajaks eeskuju esipaarilt,” arvab ta. Indrek Tarandile valmistab aga presidendist enam hämmingut meedia tegevus: “Jälgin uudiseid presidendi kihlumisest üha imestunumalt, ma ei saagi aru, miks niimodi tegema peab…”

Loe teisi arvamusi värskest Kroonikast!Aitäh vastamast ja head loosiõnne!