Mihhail Jefremov mõisteti kaheksaks aastaks kolooniasse: inimese tapnud näitleja verest leiti ka keelatud aineid

 (7)
Mihhail Jefremov mõisteti kaheksaks aastaks kolooniasse: inimese tapnud näitleja verest leiti ka keelatud aineid
Scanpix

8. juunil kihutas Mihhail Jefremov oma džiibi roolis Moskva südalinnas vastassuunavööndisse ja otse otsa väiksemale kaubikule, mille juht hukkus. Täna astus armastatud näitleja kohtu ette.

Kohus mõistis Jefremovi süüdi liikluseeskirja rikkumises, mille tagajärjel suri inimene ettevaatamatusest, mille põhjustas joobeseisundis olev isik. Kohtuniku sõnul oli Jefremovi auto heas seisus, ka ilm oli saatuslikul õhtul kuiv.

Pärast avariid leiti Jefremovi verest lisaks alkoholile ka keelatud aineid. Näitleja väitis pärast õnnetuse juhtumist, et ta ei mäleta midagi ning seda korrutas ta ka uurimise käigus.

Pärast pea kahte tundi kestnud istungit teatas kohtunik, et Jefremov mõistetakse kaheksaks aastaks üldrežiimiga kolooniasse.

Jefremovi advokaat Elman Pashayev täna ajakirjanikega rääkimas. Scanpix
Seotud lood:

Prokurör küsis Jefremovile karistuseks 11 aastat vanglat, näitleja advokaadid lootsid, et 56-aastane mees peab trellide taga olema vaid kaheksa aastat. Varasemalt oli räägitud ka võimalusest, et Jefremov ei peagi vanglasse minema ja võib pääseda hoopis tingimisi karistusega.

LOE KA: Tippnäitlejast tapjaks | Mihhail Jefremovi kirev elu ning traagiline surmasõit: ma ei tea, kuidas edasi elada

Allolevast videost näed, kuidas Jefremov veel tänavu kevadel Delfi.ru Bubliku meelelahutusportaalile oma suhetest alkoholiga rääkis.