Mihkel ja Liina Raud on jälle koos: perekond on selline asi, mille päästmisega tuleb tegelda!

 (141)
MIHKEL RAUD, LIINA RAUD
MIHKEL RAUD, LIINA RAUDFoto: Teet Malsroos, Õhtuleht

Muusik ja kirjanik Mihkel Raud ning tema abikaasa Liina Raud on pärast vahepealset lahusolemist jälle paar ning nad elavad koos.

„Ma üritan seda sõnastada nii, et sellest ei tekiks meie jutuajamise ainsat ja peamist uudisväärtust,” valis Mihkel Raud LP-ga intervjuud tehes hoolega sõnu. „Ühesõnaga, me oleme koos.”

Raua sõnul on kriisi ületamisest ja taas koos elama asumise hetkest juba mõnda aega möödas. „Me ei ole pidanud oluliseks sellest eraldi pressiteadet teha,” sõnas ta. „Küll pidime me oma lahkuminekust inimesi teavitama kuulujuttude ja muu jama ärahoidmiseks.”

Mihkel Raud andis sotsiaalmeedia vahendusel oma kooselu lõppemisest Liina Rauga teada suvel, juuli lõpus. "Lahkusime sõpradena ning meid jäävad ühendama kaks imelist last," teatasid Rauad tookord.

Seitse aastat on Raua sõnul see aeg, mil kooselus tekivad esimesest tõsisemad kriisid ja paljudel juhtudel lõppebki see lahkuminekuga. „Mõnel juhul suudavad inimesed teha tööd ja näha vaeva, et mõista: perekond selline asi, mille päästmisega tuleb tegelda,” ütles ta. „Meie üritasime ja eks me üritame siiamaani.”

Loe Vilja Kiisleri pikka intervjuud Mihkel Rauaga reedel ilmuvast LP-st.

Rannap Roostevaba maailm