Mihkel Raud tunnistab, et tema tõttu lõppes abielu Liinaga: arvasin, et ainult mina tean, mis ta tegelikult õnnelikuks teeb

 (159)
SDE valimispidu
SDE valimispiduFoto: Ilmar Saabas

Saatejuht, muusik ja kirjanik Mihkel Raud avalikustab uues Pere ja Kodu kolumnis, et tema üks isikuomadus on põhjus, miks tema kõik kolm abielu on lõppenud lahutusega.

"Eks tõlgitsemine ja teise inimese lausetele oma tähenduse omistamine olegi meie suuremaid probleeme," tunnistab Raud, et see on just põhjus, miks tema suhted on lõpu leidnud. Ta lisab, et temale jääb mulje, nagu tema teaks kõige täpsemalt, mida teine inimene tunneb või mõtleb.

"Enamgi veel – ainult mina tean, mis ta tegelikult õnnelikuks teeb. Ma loon oma isikliku õnnelik-oleku-reeglistiku ja kui mu pereliikmed minu reeglite kohaselt õnnelikud näivad, siis nad ka on."

Loe edasi siit.

Juuli lõpus teatas Mihkel sotsiaalmeedia vahendusel, et tema abielu Liina Rauaga on läbi. 19 aastase vanusevahega paar kohtus 2012. aastal saate "Kolmeraudne" salvestusel, kuhu Liina kutsuti saatekülaliseks. Intervjueerija ja tema külalise vahel süttis aga koheselt armuleek.

2013. aasta märtsis tehti paari kooselu ka ametlikuks ning kaks kuud hiljem sündis värskelt abiellunutele tütar Mirjam. Kaks aastat hiljem sündis neile poeg Joosep.

Rannap Roostevaba maailm