Mikk Mäe pälvis juba kooliajal eakaaslaste imetluse: palju sõpru, bänd, õpilasnõukogu president...

 (8)
Eesti otsib superstaari
Eesti otsib superstaari Foto: Rauno Volmar

Mikk Mäel on selja taga hullumeelne aasta, kuhu mahuvad nii kuulsus staarisaates, jätkuv publikuhuvi tänu näosaatele kui ka ahjusoe plaat. Saates "Nädalalõpp Kanal2'ga" uurisid Kristjan Jõekalda ja Teet Margna Mikult aga hoopis tema lapse- ja koolipõlve kohta ja selgitasid välja, et Mikk pälvis juba varases nooruses eakaaslaste imetluse.

“Ma olin viimases klassis isegi õpilasnõukogu president, sain õpetajate toas kohvi joomas käia ja puha,” muheles noormees, meenutades oma 21.keskkooli aegu ja kinnitas, et tähtsa ametiposti sai ta täiesti ausal teel — kandideerimise ja debattide läbi. Lisaks muljetas Mikk lapsepõlve bänditegemisi ja kergitas saladuskatet sellelt, kuidas ta kunagi ammu armastas sünget metalmuusikat kuulata. See aeg on õnneks läbi!

Mikk tunnistas, et uue plaadi valmimise võlgneb ta oma heale kaitseinglile Tomi Rahulale, kelle ema Lydia Rahula poisi üldse kunagi muusika juurde viis. Plaadil teevad lisaks Mikule ja Tomile kaasa paljud tuntud laulukirjutajad — Tanel Padar, Hendrik Sal-Saller, Kaspar Kalluste ja paljud teised. Nüüd seisavad ees plaadiesitlustuur ja jõulutuur! Tubli poiss.

Kuidas meeldib Miku lõkketulelugu?