Miks küll? ETV põlgas Vahur Kersna saate ära: see mõte valgus solinal alla külmadelt kividelt

 (164)
Vahur Kersna Kadriorus
Vahur Kersna KadriorusFoto: Sven Arbet

Sel aastal täitus Vahuri unistus külastada maailma üht kaunimat linna Montreux’d Šveitsis Genfi järve ääres – just seal salvestas tema lemmikbänd Queen oma kuus viimast plaati ja sellest linnast sai rockitäht Freddie Mercury teine kodu tema viimasel elukümnendil. Vahur pöördus ETV poole sooviga oma reisist saade teha, kuid telekanal ei võtnud vedu.

"Ütlesin kuu aega tagasi ETVs, et mul on kange tahtmine teha Mercury`st ja tema saatusest läbi enda kui pikaaegse fänni üks saade. Ja et ma olen valmis ostma ise lennukipiletid ning maksma hotellid, tahaks saada vaid kaamerat ja pärast montaaži. Aga... see mõte valgus solinal alla külmadelt kividelt," sõnas Vahur Kroonikale.

"Meil oli tõesti töine vestlus Vahuriga tema tulevikuplaanide teemal ja mitu uut saadet, mille ideed on väga uhked, lähevad tegemisse veel sel aastal," ütles ERRi elamussaadete peatoimetaja Karmel Killandi kolmapäeval.

Loe refereeritud artiklit pikemalt värskest Kroonikast!

Õnneks lõi Delfi Vahuriga käed ja avaldas videod mehe reisist Publikus. Meenuta, kuidas Kersna oma sünnipäeva tähistas SIIT!