Miks ometi? Mihkel Rauale pakuti haruldast võimalust keskses rollis näitlejana kinolinale naasta ja ta keeldus: ei jõua ära kahetseda!

 (12)
Mihkel Raud
Mihkel RaudFoto: Priit Simson

Saatejuht, kirjanik ja muusik Mihkel Raud, kes juba alates varasest noorusest on nii mõnelgi korral ka näitlejana käe valgeks saanud, paljastas hiljuti oma sotsiaalmeediasõpruskonnale, et kahetseb väga seda, et loobus võimalusest osaleda ühes Eesti filmimaastiku viimase aja õnnestunumas komöödias "Ükssarvik".

"Nüüd on vast hea hetk rääkida, kuidas mulle aasta eest "Ükssarvikusse" keskset rolli pakuti, mina projekti mingiks perspektiivituks tudengifilmiks pidasin, totra vale varjus castingust keeldusin ja nüüd ära ei jaksa kahetseda, kuidas kauaoodatud filminäitlemise comebacki maha magasin. Silly me," teatab Raud, kirjeldades seda, kuidas ta ei suutnud vabaneda eelarvamustest, mis teda filmi suhtes valdasid.

Kõik "Ükssarvikut" näinud filmisõbrad võivad ilmselt Rauaga selles osas nõustuda, et tegu oli tõepoolest kibeda valearvestusega, kuna Henrik Kalmeti ja Liisa Pulga eestvedamisel sündinud start up komöödia on kahtlemata üks neist Eesti filmidest, millele tasub kinominuteid kulutada. Kelle rolli telemees endale napsanud oleks, jätab ta sedapuhku siiski enda teada. Äkki järgmisel korral?