Miley Cyrus avalikustas põhjuse, miks teda enam auhinnagaladele ei kutsuta: ma tean, millal suitsetamine kohane on

 (3)
Miley Cyrus avalikustas põhjuse, miks teda enam auhinnagaladele ei kutsuta: ma tean, millal suitsetamine kohane on
Foto: Scanpix

Osa Miley Cyrusi populaarsusest on temani jõudnud tänu lugematul arvul skandaalidele, millesse laulja ennast mässinud on. Kuigi tähelepanu on popstaarile ääretult oluline, siis leidub ka miinuseid, millega paratamatult leppima peab.

Fännid märkasid, et Cyrus ei ole osalenud ühelgi tänavusel auhinnagalal, isegi hiljuti jagatid Grammydel mitte, vahendab Fox News. Nüüd selgub, et ka laulja ise on veidrat mustrit märganud ning võimalik, et isegi põhjuse üles leidnud.

Cyrus jagas sotsiaalmeedias videot oma ühest tänukõnest, mille auhinnagalal esitas. Keset lava ja suurelt kõigi ees hakkas ta demonstratiivselt kanepit suitsetama. "Ja siis me mõtleme, miks mind auhinnagaladele enam ei kutsuta," tõdes lauljanna pildi pealkirjas, et selline käitumine paljudele ilmselt ei meeldinud.

Üllatuseks avaldasid mitmed tuntud sõbrad kiirelt Cyrusile toetust ning viskasid toimunu üle nalja. "Ma kutsuks sind enda omale küll, kui mul oleks gala," julgustas tõsielustaar Lisa Rinna.

Staar küll lõpetas suitsetamise 2018. aastal, kuid tunnistas hiljem, et on just ema tõttu taas koleda harjumise küüsis. "Mu ema ajas mu jälle selle küüsi. Kui ma töötan, siis ma ei suitseta, sest ei suudaks piisavalt kaasa mõelda ja kohal olla."

Seotud lood:

Laulja lisas, et teab väga hästi, millal kanepit on sobilik suitsetada ja millal mitte.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!