Miley Cyrus nägi abielu päästmisega kõvasti vaeva: lauljanna plaan oli teraapiasse minna

 (1)
Miley Cyrus nägi abielu päästmisega kõvasti vaeva: lauljanna plaan oli teraapiasse minna
Foto: Scanpix

Paari suhe oli vaevaline juba mõnda aega enne avalikkuse teavitamist ning Cyrus tegi eelnevalt kõik, et olukorda parandada. Kahjuks ei läinud olukord paremaks.

Paarile lähedane allikas tunnistas, et Cyrus võitles armastuse nimel tublisti, kuid asjatult. Lauljanna ja abikaasa Liam Hemsworth olid lahus elanud juba mõned kuud enne, kui meedia asjast teada sai, vahendab The People.

"Ta tahtis teraapiasse minna ja lihtsalt heas ja tervislikus keskkonnas olla."

Paar abiellus eelmise aasta detsembris. Pulmad toimusid privaatselt koduseinte vahel.

"Mileyle mõjus olukord palju rusuvamalt kui Liamile. Näitleja oli just see, kes kaasal mõista aitas, et kõik saab korras olema. Ta ütles pidevalt ise ka, et Liam oli tema "pääste partner". Miley võttis abielu tõsiselt ja oli elevil."

Tõendeid paari lahutusest on näha olnud juba mõnda aega. Cyrus käis koos õe Brandi ja näitleja Kaitlynn Carteriga Itaalias. Carterit ja Cyrusit nähti reisil suudlemas. Hemsworth on fännidele silma jäänud Austraalias, kus veedab aega oma venna Chrisiga.

Kuigi abielus oldi tõesti üürikest aega, oli paar tegelikult vahelduva eduga koos juba aastast 2010. Nad tutvusid filmi "Viimane laul" filmimisel, 2012. aasta juunis teatas paar kihlusest. 2013. aasta suvel teatas paar oma lahkuminekust, kuid 2016. aasta oktoobris teatasid nad, et on taas koos. 2018 aasta detsembris abiellus paar oma Tennessees asuvas kodus.

Rannap Roostevaba maailm