Miley Cyruse endine tüdruksõber paljastas, kuivõrd tõsiseks kujunes suvine suhe

 (3)
Miley Cyruse endine tüdruksõber paljastas, kuivõrd tõsiseks kujunes suvine suhe
Foto: Starmax/PA images

Suvel lõpetas laulja Cyrus suhte näitleja Liam Hemsworthiga ning samal päeval võis "Wrecking ball" autorit näha Itaalias oma tüdruksõbraga suudlemas. Selgus, et tegemist polnud pelgalt juhusuhtega.

Isiklikus essees pihib Cyruse eksnaine Kaitlynn Carter, et noorte vahel puhkes õitsema lausa armastus, mis võimaldas Cyrusel avastada kriitilisi punkte enda identiteedis, vahendab Cosmopolitan.

"Möödunud juulis käisin ma puhkamas koos naissoost sõbraga," meenutab Kaitlynn. "Järgmine hetk olin ma temasse armunud. Enne seda reisi polnud ma teadlik, et suudan armastada teist naist nagu ma armastan Mileyt."

Pärast noorpaari reisiderohket augustikuud tunnistas Kaitlynn, et pole endiselt selgusele jõudnud, kuidas ta suutis ignoreerida oma tundeid niivõrd kaua. "Mõeldes nüüd meie kolm aastat kestnud sõprusele, ma taipasin, et olen alati tundnud tema poole tõmmet," kirjutab Kaitlynn.

Samal perioodil läbis Kaitlynn abielu lahutust koos modelli Brody Jenneriga.

Naistevaheline suhe arenes nii kaugele, et Miley lasi endale tätoveerida Kaitlynnist inspireeritud pildi. Paar hakkas lausa koos elama, kuni suhe loomulikult lõppes pärast kuute nädalat. Naised läksid lahku, sest väidetavalt polnud Miley valmis minema uuesti tõsisesse suhtesse.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!