Millal on õige aeg esimeseks korraks? Seksiekspert Epp Kärsin kaotas süütuse eriti õrnas eas: peika oli 19 ja ega mul väga sõnaõigust olnud

 (110)
Epp Kärsin
Epp KärsinFoto: Krõõt Tarkmeel, Anne&Stiil

Seksiekspert Epp Kärsin tõdes intervjuus, et tema esimene vahekord leidis aset väga õrnas eas, Kärsini toonane partner oli naisest umbes kuus aastat vanem.

Epp tõdes intervjuus, et seksuaalsuse teemad huvitasid teda juba varajasest east, ka esimene vahekord toimus Kärsinil õrnas eas. "See jõudis kätte, kui Epp oli 13. “Kui ma nüüd tagantjärele mõtlen, siis ma ei olnud selleks tegelikult valmis. Peika oli 19 ja ega mul väga sõnaõigust olnud – ta ütles pärast ühte koos oldud kuud, et kui sa minuga ei seksi, siis jätan su maha, vaata, mul on järjekord ukse taga."

Epp on ka väga enesekindel naine, tema sõnul on kõige tähtsam enda armastamine. "Kunagi üks peika küsis: sul on pikk nina, suur lõug, väikesed tissid, kõverad jalad, kuidas sa saad nii enesekindel olla? Lihtne vastus: ma armastan end kõige rohkem, mina olengi number üks enda jaoks ja ütlen alati seda, mida mõtlen, aga ilusal ja ausal moel."

Loe refereeritud artiklit pikemalt ajakirjast Anne & Stiil!