Millega jõuab sel suvel tegeleda Triin Niitoja?

 (11)
Millega jõuab sel suvel tegeleda Triin Niitoja?
Foto: Hendrik Osula

Nooruke lauljanna Triin Niitoja tegeleb suvel ikka veel usinalt oma bändi John Fouriga - bänd käib igal pool esinemas ja varsti on oodata ka uut singlit. Samuti ei ole Triin ära unustanud sõpru superstaarisaatest.

"John Fouriga läheb meil hästi, esinemisi on olnud nii bändiga kui akustiliselt ning loodetavasti jääb neid olema ka tulevikus," räägib Triin Publikule. "Meie jaoks on oluline teha oma muusikat ning selle kallal me praegu  nokitsemegi. Ütleme nii, et ideid on kuhjaga, nüüd on veidike ka aega vaja nende rakendamiseks ja eks te neist ka üsna pea kuulete. Mis puudutab singleid, siis praktiliselt kohe peale minu väljakukkumist ilmus meil singel "Nii on ja jääb", mida on nüüdseks juba võimalik ka erinevatest raadiotest kuulda ja soovisaadetes tellida! Plaanis on ka kuu aja jooksul välja anda teine singel ning kindlasti ka omal ajal plaat. Peatselt valmib meil ka ametlik koduleht, kus kõik huvilised saavad olla kursis meie tegemiste ja muusikaga," jagab Triin Niitoja ka teistega.

Superstaarisaates osalejatega suhtelen ikka edasi. Viimati kohtusin Liisi ja Artjomiga minu sünnipäeval 9.juulil - loodetavasti näen ka teisi üsna pea. Eks meil kõigil on praegu kiired ajad, kuid me hoiame ju sidet ja selline kogemus nagu seda oli superstaari saade, jääb ma usun meile kõigile eluks ajaks meelde ning samuti ka kõik armsad inimesed, kes sellest osa olid.," on triin õnnelik.