Millesse suri Michael Jackson?


Millesse suri Michael Jackson?

Millesse Michael Jackson suri? Võib-olla peaks hoopis küsima, millesse Michael Jackson ei surnud? Internet kubiseb vandenõuteooriatest.

Tahtlik üledoos
The Daily Beast kirjutab, et Jackson ei tahtnud/suutnud oma Londoni kontsertidel esineda, kuid ei saanud endale lubada juba käivitatud protsessi katkestamist. Niisiis neelas ta suure koguse ravimeid, et üledoosi esile kutsuda. Haiglasse sattumine ja arstitõend oleks vabastanud ta kontsertidega seotud rahalistest kohustustest.
 
Tühi kõht
Londoni Sun kirjutab, et surres oli Jackson nagu «luu ja nahk» ning «toitus ainult tablettidest». Selle teooria on mitmed allikad juba ümber lükanud.
 
Vereimejad
Jacksoni surmast oli möödunud vaevalt mõni tund, kui Jacksoni perekonna advokaat Brian Oxman teatas, et Jackson on uus Anna Nicole Smith. Jacksoni endine turvaülem Matt Fiddes nõustub selle teooriaga ajalehes Sun: ta väidab, et Jacksonit ümbritsesid inimesed, kes ulatasid talle vaheldumisi rahusteid ja erguteid. Jacksoni «üleravimisest» räägivad kümned allikad.
 
Ahnus
Jacksoni elulookirjutaja Ian Halperin räägib ajalehes Daily Mail, et Londoni kontserdisarjaga nõustudes kirjutas popkuningas alla oma surmaotsusele. Jacksoni vaimne ja füüsiline vorm ei võimaldanud tal nii ränka koormat võtta, kuid teda sundisid tagant võlad ja finantskohustused.
#end#
Biitlite lugude vargus
Ajakiri Life & Style arvab, et keegi tekitas Jacksonile üledoosi, et saada kätte biitlite lugude õigused. «Michael on aastaid kartnud, et keegi tahab teda tappa,» räägib allikas. «Ta kahtlustas, et ta tapetakse, et võtta temalt biitlite laulude õigused.»
 
Lavahirm
Londoni Suni andmeil oli Jackson kontsertide pärast püstihädas. «Ma olen kõigile võlgu,» halas ta pidevalt. «Nad tapavad mu, kui ma Londonis ei esine.»
 
Ravimid, ravimid, ravimid
Jacksoni kodust leiti ohtlikku narkoosiravimit Propofoli, mida manustatakse tilguti abil ning mis võib 40 sekundiga tekitada hüpnoosi. Jacksoni endine toitumisspetsialist Cherylin Lee väidab, et ta hoiatas Jacksonit viis päeva enne surma, et sedasorti ravimid võivad esile kutsuda une, millest ei ärgata. Jackson aga kannatas unetuse all ja anus, et talle just seda ravimit välja kirjutataks.
 
Valesurm
Veebileht Michael Jackson Sightings teatab, et 25. juunil suri mees, kes nägi välja nagu Jackson, rääkis nagu Jackson ning asendas teda, kui vaja, ent kes ei olnud Jackson. Tõeline Jackson on elus, terve ja õnnelik, sest kümne aasta jooksul välja töötatud plaan toimib: kõik usuvad, et ta on surnud.