Millised Eesti staarpaarid sel aastal abieluranda sõuavad?

 (5)
Millised Eesti staarpaarid sel aastal abieluranda sõuavad?
Foto: Ilmar Saabas

Äsja alanud aasta tõotab tulla armastuse- ja pulmaderohke, sest väga paljudel Eesti avaliku elu tegelastel on täis tiksunud üsna märkimisväärne koosoldud aja pagas ja aeg oleks juba ammu pulmad teha. Kes ja millal?

Piret Järvis ja Kallervo Karu ületasid aastapäevad tagasi pea kohale kogunenud murepilved ja taaselustasid oma kuus aastat tagasi alanud kihluse. Lisaks on oma abielusoovi avaldanud ka värskelt lahutatud näitleja Jan Uuspõld, motosportlane Marko Asmer ning näitleja-laulja Mari Pokinen, kes avalikustas oma kihluse näitleja Mikk Jürjensiga. Lapseootel Lenna Kuurmaa ja Robert Vaigla on samuti väga sobivad kandidaadid pulmakelli kõlistama.

Seotud lood:

Ei tea, mida ootavad Gerli Padar ja Martin Parmas, kes leidsid teineteist juba 2006. aastal telešõus "Tantsud tähtedega". Maarja-Liis Ilus ja Fred Krieger, Mikk Saar ja Tanja Mihhailova ning Koit Toome ning Kaia Triisa kuuluvad samuti legendaarsete paaride hulka, kelle pulmateadet eesti rahvas juba ammu lugeda ihkab. Ja ärgem unustagem ka muusiku-poliitiku liitu nimega Luisa Värk ja Taavi Rõivas!

Täielikku nimekirja loe Õhtulehest