Mis juhtus? Armastatud lauljanna Adele pani oma ettevõtte kinni ja tuure enam ei tule

 (3)
Mis juhtus? Armastatud lauljanna Adele pani oma ettevõtte kinni ja tuure enam ei tule
Foto: Scanpix

Inglannast lauljanna Adele Adkins otsustas sulgeda oma ettevõtte ja tuuritamisele kriipsu peale tõmmata. Naine on varemgi öelnud, et talle ei meeldi kontserte anda. Siiani on ta seda teinud vaid fännide meelehea nimel, vahendab The Sun.

Adele sulges reedel oma ettevõtte Remedy Toruing LLP ja muutis kõik varad likviidseks. Ettevõte tegeles kontsertide planeerimisega.

Küll aga pole ettevõtte sulgemine seotud pankrotiga või kitsikusega. Mullu veebruaris avaldatud aruandest näib, et 2016 veebruarist kuni 2017 juunini teenis Adele 142 miljonit naela, andis kokku 121 kontserti ja hullutas 1,5 miljonit fänni üle kogu maailma.

Adele’i enda sõnul ei meeldi talle tuuritada. Ta lisab, et aplaus muudab ta haavatavaks ja siiani on ta kontserte andnud vaid fännide meeleheaks. 2017. aasta märtsikuus ütles Adele laval olles, et ta pole sugugi kindel, kas ta tahab enam laval esineda.

Adele on müünud rohkem kui 100 miljonit plaati. Tema suurimad hitid on “Hello”, “Skyfall” ja “Someone Like You”. Adele’i kolm albumit on 2008. aastast saati olnud 37 nädalat esikohal.

Adele - "Skyfall"