Mis juhtus? Moelegend Karl Lagerfeldi hambad on täiesti korrast ära

 (13)
Mis juhtus? Moelegend Karl Lagerfeldi hambad on täiesti korrast ära
Foto: Scanpix

85-aastane moemees oli neljapäeval Pariisis Champs-Elyseel toimunud üritusel aukülaline. Mehe tähtsaks ülesandeks oli jõulutulede sisse lülitamine. Küll aga märkasid tähelepanelikud paparatsod, et alati soliidset musta ülikonda kandval eakal härral on hambad korrast ära.

Loomulikult kajastasid üritust mitmed väljaanded ja sageli väga tõsise näoilmega Karl Lagerfeld otsustas vahelduseks suu naerule ajada. Seeläbi paljastusid aga tema korrast ära hambad. Ometigi peaks ju Chaneli ja Fendi moemaja loovjuhi rahakott olema piisavalt paks, et regulaarselt hambaarsti külastada.

Foto Scanpix

Muuhulgas sai Lagerfeld hiljaaegu halvakspanu osaliseks, kui otsustas kritiseerida #MeToo liikumist. Täpsemalt ütles mees, et tal on kõrini modellidest, kes ujuvad päevavalgele järjekordsete süüdistustega ja näitavad kellegi peale näpuga, öeldes, et see või teine tüüp ahistas neid seksuaalselt. Moemehe sõnul on sellisel viisil võimatu koostööd teha ja nentis, et modellid, kes ei taha pükse jalast võtta, võiksid hoopis kloostrisse nunnaks minna.

Foto: Scanpix