Mis nüüd juhtus? Koit Toome ei tahagi Kaia Triisaga abielluda: mul on ka mingid omad deemonid kapis

 (15)
KOIT TOOME, KAIA TRIISA
Foto: Mati Hiis, õhtuleht

Laulja Koit Toome tõdeb intervjuus Õhtulehega, et kuigi 2018. aasta oktoobrikuus palus ta pikaaegse elukaaslase Kaia Triisa kätt ning paaril on kaks ühist last, siis abielluma nad ei hakka.

"Siin on omad põhjused ja mul on ka mingid omad deemonid kapis, las see jääb, " ütles Koit ning kinnitas, et nad mõlemad on Kaiaga praegu oma elukorraldusega väga rahul.

"Paber ja leping pole kõige olulisemad," ütles Koit ning lisas, et see on isiklikum teema.

Artikkel refereeritud Õhtulehest.

Kroonika veergudel kirjeldas Koit, kuidas talle tundus õige pärast iseendaga tegelemist ja igasuguste asjade üle järelemõtlemist Kaia kätt paluda. "See oli viimane asi, mida Kaia minult ootas, sest ma ei ole kunagi olnud just kõige agaram abielu entusiast. Kaia oli juba ammu käega löönud ja seda paremini see üllatus toimis, sest ta oli ikka täiesti šokis – see tuli talle suure üllatusena," meenutas mees toona.

Koit avalikustas samas intervjuus, et ta on võidelnud juba pikemat aega depressiooniga. "See oli kohutav. Ma tundsin, et mu elu kukub kokku. Mõtlesin, et mul ei olegi nüüd enam midagi teha ja et kas ma lähengi juba pensionile. Neljakümneselt!"

Loe intervjuud siit.