Mis on Triin Niitoja säravate juuste saladus?

 (3)
Eesti Laul 2015 2 poolfinaal salvestus
Eesti Laul 2015 2 poolfinaal salvestusFoto: Andres Putting

Kadestamisväärselt kaunite kiharatega lauljatar Triin Niitoja paljastab oma juuksehooldusnipid ning lemmikud ilutoodete seas. Loe, kuidas lauljanna juukseid tervetena hoiab ning mida ta nendega kunagi ei teeks.

“Katsun oma juukseid võimalikult vähe töödelda, kuid kuna muusikaäris tuleb soengu sättimist siiski üsna tihti ette, kasutan juuste taastamiseks maske ja juukseõli,” räägib Triin, lisades, et ka tervislik toit ja vitamiinid aitavad ilusate ning säravate juuste püsimisele kindlasti palju kaasa.

Uurides, palju Triin oma juustega katsetanud on, kõlab vastuseks, et seda on ikka ette tulnud. “See on ju põnev: lühemad juuksed, pikemad juuksed, tukk, tukata, tumepruunid, blondid, triibutatud, tumepunased... Just mõned nädalad tagasi värvisingi juuksed heledaks. Kuigi katsetada on alati huvitav ja never say never, siis neoonroheliseks ma juukseid hetkel siiski ei värviks.”

Küsimusele, millised tooted kuuluvad Triinu iluarsenali, vastab ta, et kauaaegsed lemmikud on olnud L‘Oréal Experti sarja Vitamino Colori šampoon ja palsam ning DAVINES NATURALTECH NOURISHING HAIRBUILDING PAK´i juuksemask ja Davines´ juukseõli. “Testides tooteid Cosmopolitani Iluauhindade žüriis, leidsin endale ka mitu uut lemmikut, näiteks Wella Professionals Elementsi sarja.”

Seotud lood:

Triin Niitoja testib uusimaid ilutooteid Cosmopolitani Iluauhindade võistluse raames, mida Eesti suurim noorte naiste ajakiri korraldab juba seitsmendat korda. Lisaks Triinule kuuluvad žüriisse Cosmopolitani peatoimetaja Kelly Kipper, Cosmopolitani ilutoimetaja ja jumestuskunstnik Lana Vallo, muusik ja näitleja Kristel Aaslaid, modell Alexandra Tikerpuu, motoringrajasõitja Anastassia Kovalenko, juuksur Janar Pungar, kosmeetik Inga Kiržanovskaja ja meikar Nele Pandis.

Ühtlasi valitakse Cosmopolitani portaalis (www.cosmopolitan.ee) ka lugejate lemmikud. Meie eesmärk on aidata naistel leida poes müüdavatest ilutoodetest parimatest parimad.

Auhindade pidulik kätteandmine toimub 21. mail Viktoria peosaalis.