Mis saab värskest Instagrami-staarist edasi? Ivo Linna: võib-olla olen ma nutitelefoni jaoks liiga vana

 (25)
Mis saab värskest Instagrami-staarist edasi? Ivo Linna: võib-olla olen ma nutitelefoni jaoks liiga vana
Foto: Karli Saul

Ivo Linnast sai möödunud laupäeval aset leidnud Eesti Laulu 1. poolfinaalis ootamatult kohaliku sotsiaalmeedia kroonimata kuningas. Legendaarsele muusikule tehti otse-eetris Instagrami konto, mis kogus 11 minutiga tervelt 10 00 fänni!

Tänasel päeval ilutseb Ivo Linna Instagrami kontol 7 fotot ja üle 22 000 jälgija — ent, mis saab edasi? Nutitelefoni mehel pole, kuid seda oleks tal hädasti vaja, et jälgida, millise hooga ta Instagrami konto laike kogub.

Kui veel laupäeval avaldas Iff lootust, et soetab endale peagi moodsa vidina ja sukeldub sügavamale nutimajandusse, siis nüüd tunnistab ta Eesti Ekspressi veergudel, et sellist plaani tal siiski pole: “Tead, ei ole ostnud! Ja mul on salakaval plaan — ma vist ei ostagi seda nutitelefoni! Esiteks. Võib-olla olen ma selle jaoks liiga vana. Või teine variant — liiga loll. Ja üleüldse olen enamasti maal ja suuremalt jaolt õues. Millal mul seda nutitelefoni seal ikka nii väga vaja on!” mõtiskleb Linna.

Armsad sōbrad, hoidke teineteist! Ilusat sōbrapäeva! (foto: Delfi)

A post shared by Ivo Linna (@ivolinna) on


Vaata lisaks: Eesti uus sotsiaalmeedia staar! Ivo Linnale tehti Eesti Laulul Instagrami konto, mis kogus minutitega tuhandeid jälgijaid

Rannap Roostevaba maailm