Mis siis päriselt juhtus? Kylie Jenneri lapse isa avalikustas tõelise põhjuse, miks nad ootamatult lahku läksid

 (2)
Mis siis päriselt juhtus? Kylie Jenneri lapse isa avalikustas tõelise põhjuse, miks nad ootamatult lahku läksid
Scanpix

Eelmise aasta veebruaris ühise lapse saanud staarpaar Kylie Jenner ja Travis Scott läksid sel sügisel ootamatult lahku. Pisikese Stormi vanematel olevat olnud erinevad arvamused sellest, kuidas nende edasine elu hetkel peaks hakkama kujunema ning seda teooriat kinnitab räppar kaudselt ka oma uues loos.

Nimelt räägib ta oma uues hittloos "Gatti", kuidas Jenner soovib pigem jääda paikseks ning luua pere. Kuid alates nende lahkuminekust on ringlenud kuulujutud, et räppar soovib veel oma elu elada ning ta ei unista veel stabiilsest pereelust. Samal ajal olevat Jenner rääkinud juba teise lapse saamisest.

Vaatamata sellele, et muusik räägib oma endisest tüdruksõbrast uuel lool, on Jenner endiselt väga toetav ning jagas uut pala ka oma Instagrami jälgijatega.

Väidetavalt on eksid endiselt ka väga head sõbrad ning nad veetsid koos ka jõulupühad. Suur teemant Kylie käel pani ringlema ka kuulujutud, et paar on päriselt uuesti koos ning lausa kihlatud, kuid naise kuulus vanem õde Kim Kardashian ütles, et see ei ole tõsi.