Mis toimub? Eesti juutuuberi Nele Kirsipuu kanal on teadmata põhjusel haihtunud

 (46)
Kas kanal kustutati lihtsalt ära?
Mis toimub? Eesti juutuuberi Nele Kirsipuu kanal on teadmata põhjusel haihtunud
Ekraanitõmmis/Nele Kirsipuu/Instagram

Nele Kirsipuu kirjutab Instagramis, et juhtunud on kummaline lugu. Nimelt on YouTubeYouTube'ist kadunud tema kanal. Naise sõnul on ta kanaliga teinud tööd neli aastat.

"Nii mõnigi teist on märganud, et minu kanalit ja ühtegi videot YouTube'is enam ei eksisteeri. Viis päeva tagasi tekkis mul kasutajasse sisse logides tõrge ja avastasin, et minu kanal on YouTube'i poolt katkestatud või siis kustutatud," kirjutab Kirsipuu Instagramis.

Ta lisab, et ei saanud esimese hooga arugi, mis toimub. Samas ei jätnud naine jonni ja tahtis asjast saada selgemat pilti.

"Teiste sisuloojate olukordi uurides tundub, et minu juhtum ei ole kanali ja videote sisuga seotud, vaid muu süsteemi veaga, aga ma ei tea veel midagi kindlalt öelda, sest info puudub. Ainus vastus, mida YouTube'i abist saanud olen on, et asja uuritakse," kirjutab Kirsipuu.

Juutuuber loodab, et varsti asi laheneb, sest siis saab ta asuda jälle videotega toimetama.

"Tänan kõiki, kes on mind sellel keeruliselt hetkel aidanud, lahendusi pakkunud ja kaasa elanud. Küll saab korda! Ja kui minu 4 aasta pikkune töö YouTube'i kanaliga kaob, siis on vähemalt kõik minu oskused videoid teha minus alles," seisab Kirsipuu postituses lõpetuseks.

Rannap Roostevaba maailm