MIS TOIMUB? Jeremy Clarkson postitas pildi, mis näeb kahtlaselt televõtte moodi välja

 (8)
Jeremy Clarkson
Jeremy ClarksonFoto: NEIL HALL, Reuters

BBC saatest "Top Gear" produtsendi kallal vägivallatsemise pärast vallandatud telestaar Jeremy Clarkson postitas Twitterisse pildi, mis näeb välja nagu jäädvustus autoteemalise telesaate võttelt.

Kuigi ei BBC ega "Top Geari" tegijad pole tänaseni suud paotanud, mis Clarksonist ja "Top Gearist" edasi saab, siis on selgelt midagi toimumas. Clarksoni Twitteri-pildi järgi otsustades, millele ta juurde "Võtsin (või pildistasin - toim.) täna selle..." kirjutas, on mees selgelt tegelemas millegagi, mis hõlmab uhkeid autosid ning kaamerameeskonda. Kuigi meediale meeldib oletada, et tegu võib olla võttega konkureeriva telekanali jaoks valmiva autosaatega, kuhu Clarkson on üle ostetud, siis võib ka juhtuda, et midagi liiga põnevat kogu loo taga ei olegi. 

Nimelt teatavad endised topgearlased Facebookis oma live-tuuri lehel, et teavad väga hästi, et neil paparatsod sabas on, et meedia mühiseb kuulujuttudest ning et kõik ootavad vastuseid ja lubavad peagi paljastada, mis neil kavas on ning mida filmiti. 

Oleks juba aeg!


Seotud lood:

It would appear we are in the news again - but for what? You'll find out soon... #BackOnTheRoad http://www.express.co.uk/news/showbiz/575218/Jeremy-Clarkson-Twitter-new-job-filming-photoPosted by Clarkson, Hammond and May Live on Wednesday, 6 May 2015

As you may have already seen in the papers, the boys have been doing some filming ahead of the Clarkson, Hammond and May Live tour. We'll be revealing all soon! #BackOnTheRoadwww.clarksonhammondandmaylive.comPosted by Clarkson, Hammond and May Live on Thursday, 30 April 2015Aitäh vastamast ja head loosiõnne!