Mis toimub? Ka Selena Gomez ja Justin Bieber hakkavad lahku minema!

 (10)
Mis toimub? Ka Selena Gomez ja Justin Bieber hakkavad lahku minema!
Reuters/Scanpix

Nagu poleks lahkumineku uudistest veel küllalt, käivad jutud, et ka Selena Gomez ja Justin Bieber on lahku minemas. Küll nüüd terve 12-16-aastane naissugu rõõmustab!

Usaldusväärsete allikate väidetele tuginedes kirjutab väljaanne US Weekly, et Justin ja Selena üritavad praegu ühe väga suure tüli ja mitme pisema pooliku lahkumineku tagajärgi lappida, mille põhjus peitub selles, et Selena sunnib Justinit juba peret looma ja maha rahunema.

Kuna Justin tahab aga veel oma karjääri ehitada ning ei soovi kaotada sadu miljoneid fänne, siis ei taha temast sellest plaanist kuuldagi. Mis elu see oleks, kui Selenaga abielus olles kaoks tema vallalise ja ihaldusväärse superstaari imidž? Pealegi, Selena ja Justin on olnud koos vähem kui poolteist aastat ning on 18- ja 19-aastastena ise alles lapsed!

Paarile lähedalseisev isik räägib, et Selena on Justiniga pere loomise ideest vaimustuses. "Ta räägib kõigile, et tahab Justinile lapsi sünnitada!" Kuna neidis olevat seda rääkinud Justini sünnipäevapeol, siis alates sellest ongi kõik allamäge läinud. "Justin tunneb, et Selena neelab ta täielikult endasse," räägib allikas.

Oh, noored, noored. Mis te tõesti ei oska siis üksteisega normaalselt koos olla või?

Rannap Roostevaba maailm