Mitu kuud jäljetult kadunud: selgus, mis on juhtunud popprintsessi Britney Spearsiga!

 (16)
Mitu kuud jäljetult kadunud: selgus, mis on juhtunud popprintsessi Britney Spearsiga!
Scanpix

Eile 38. sünnipäeva tähistanud Britney Spearsi jaoks on olnud tegemist väga raske aastaga. Kevadel pandi ta väidetavalt jõuga vaimuhaiglasse, kuid suvel sai popprintsess taas meedia tähelepanu nautida. Sügisel taaskord meedia tähelepanu alt kadunud lauljatariga on väidetavalt kõik väga hästi.

Lauljatarile lähedane isik ütles naise sünnipäeval, et Britney on hetkel stabiilne, vahendab ET. "Britney'l on probleeme oma elu rööbastel hoidmisega, kuid hetkel läheb tal väga hästi," avalikustas allikas.

"Britney järgib oma arsti soovitusi ja ta on stabiilne. Ta üritab hoida oma elu võimalikult lihtsana ja veedab aega Sami (poiss-sõber Sam Asghari - toim.) ja oma poegadega," lisas allikas.

Hetkel tegeleb ta isiklike probleemidega, mis on eelkõige seotud tema iseseisvusega. Nimelt oli varasemalt Britney vastutajaks tema isa Jamie Spears, kuid ta palus sel suvel, et teda vabastataks sellest kohustusest. Väidetavalt läks Britney isa oma lapselapsele, 13-aastasele Seanile kättpidi kallale.

Kuigi Britney on taaskord saamas võimu omaenda otsuste üle, siis pärast väidetavat juhtumit Jamie ja Seani vahel on lauljatari eksabikaasa Kevin Federline nõudmas endale nende kahe ühise poja täielikku hooldusõigust.