Modelliameti karm pool! Karmen Pedaru: olen läinud lavale otse opilaualt

 (2)
Karmen Pedaru
Karmen PedaruFoto: erakogu

Moemaailmas teavadki paljud Eestit tänu Karmen Pedarule. «Loomulikult on küsitud mu päritolu kohta, ent need, kes Eestist midagi teavad, küsivad tihtipeale, kas vastab tõele, et Eestis on ilusad naised,» muigab supermodell tänases Õhtulehes.

"Ma olen inimene, kes kunagi ei kurda, ja see on mind viinud sinna, kus ma praegu olen," usub supermodell Karmen Pedaru, kellele sai eile osaks ka kodumaa tunnustus – Anne & Stiili ilulemmikute galal võttis ta vastu Ly Ranne fondi auhinna Ilulooja.

Pealtnäha habras modell peab tegelikult olema õige sitke: "Näiteks olen läinud lavale otse opilaualt, kuhu sattusin sissekasvanud varbaküüne tõttu," meenutab Karmen, et on pidanud isegi valu trotsides kontsakingad jalga panema ja rambivalgusse kõndima.

Michael Korsi esimodell, kelle veebileht Models.com on paigutanud modellide esiviiekümnes neljandale kohale, sattus välismaa moelavale üheksa aastat tagasi 16-aastase neiuna, kui esitles Christopher Kane’i kevadkollektsiooni ja kaks aastat hiljem saabus suur läbimurre: New Yorgi moenädalal osales ta 43 show's.

Refereeritud ÕhtulehestAitäh vastamast ja head loosiõnne!