Moodne kärgpere! Anu Talist lahku läinud koolipapa Hendrik Agur kolis kokku endast 21 aastat noorema naisega, kes on Henrik Normanni lapse ema

 (191)
Kahe peale kokku 7 last
Moodne kärgpere! Anu Talist lahku läinud koolipapa Hendrik Agur kolis kokku endast 21 aastat noorema naisega, kes on Henrik Normanni lapse ema
Foto: Kroonika kollaaž

Eelmisel nädalal avaldas Kroonika pildid Õllesummeril blondi kaunitariga õrnutsenud koolidirektor Hendrik Agurist (50), kes on lahutamas oma dirigendist abikaasast Anu Talist (44) — tegemist on meditsiiniõe ametit pidava Monika Sepaga (29), kes on Henrik Normanni eksnaine ja ka tema lapse ema.

Kroonika andmeil on koolipapa juba viimase paari kuu vältel oma elu sisse seadmas endast 21 aastat noorema naisega ning neil olevat juba ühine pesa punutud Tallinna külje alla Salmistusse ning Hendriku maamajja Karksi paisjärve äärde. Kui Hendrikul on koolidirektorina parasjagu käsil suvepuhkus, siis Monika vehib usinalt tööd teha vahelduva eduga Tartus ja Tallinnas.

Laste puuduse üle see moodne kärgpere kurta ei saa — Aguril on eelmistest suhetest kokku juba 5 last, esimesest liidust kaks täiskasvanud last, järgmised kaks kahe erineva elukaaslasega ning viies sündis läinud aasta mais, mis tähendab, et Monika ja Henriku ühine järeltulija on tema hoole all juba kuues ning Monika varasemast kooselust on olemas veel seitsmeski laps. “Elu on tahtnud, et mul selline teekond oleks, ja ma olen sellega leppinud,” on Agur varasemates intervjuudes nentinud.

Loe edasi värskest Kroonikast!