Musi, kalli või midagi enamat? "Rannamaja" Silver paljastab, mis tema ja Merylini vahel toimub

 (14)
Telesarja Rannamaja avaüritus 3.09.2019
Telesarja Rannamaja avaüritus 3.09.2019Foto: Andres Putting

Äsja lõppenud kodumaises telesarjas "Rannamaja" kuulsust kogunud staaride ümber keerleb mitmeid jutte, millest mõned vastavad küll tõele, kuid teised on puhtalt kadedate keelte töö. Nüüd on staarid otsustanud ise suud puhtaks rääkida.

"Brigitte blogis" külas käinud "Rannamaja" poisid vastasid kõige põletavamatele küsimustele, mis millele mitmed fännid kindlasti korduvalt mõelnud on.

Silverist on levinud mitmed kõlakad, mille kohaselt on noormees kunagi nautinud lähedust ka meessoost sõpradega. Silver ise vaidleb kindlalt vastu. "See on täiesti vale, see ei lähe üldse minuga kaasa." Vastupidiselt on Silveril õrnad tunded leidnud hoopis samuti "Rannamajas" olnud Meryliniga, kellega ka sotsiaalmeedias kuumi pilte jagatud on. Silver kinnitab, et suudlusest kaugemale "veel" ei ole mindud.

Väike Kristo tunnistas, et oleks "Rannamajast" koju saatnud Ada koos Kristoga, kuigi teadis juba alguses, et Ada on saates vaid kuulsuse pärast. "Ma ütlesin seda ka saates välja."

Hiljuti tähistas Suur Kristo oma sünnipäeva, kuid üllatavalt ei olnud peole kutsutud isegi suve suurt armastust mitte. "Sest kohtade arv oli piiratud. Ja tulid need, kes pidid tulema. Kerli jäi ka välja."