Naabrimehed tülis! Robbie Williams ja Led Zeppelini liige Jimmy Page ei saa kõrvuti elamisega hakkama

 (6)
Naabrimehed tülis! Robbie Williams ja Led Zeppelini liige Jimmy Page ei saa kõrvuti elamisega hakkama
Foto: PA Wire/PA Images/Scanpix

Väidetavalt kiusab laulja Robbie Williams oma naabrimeest Jimmy Page'i oma ärritava muusikavalikuga ja ohustab tema ajaloolist kodu.

Williams võitles viis aastat ja võitis lõpuks tingimisi õiguse ehitada oma kodu keldrisse bassein. Vähe sellest, et Page kardab oma 1875. aasta häärberi pärast, kurdab ta ka, et Williams kiusab teda, vahendab BBC.

Esitatud kirjas väidab vanahärra, et Williams kuulab meelega eriti valjult bändide Black Sabbath, Pink Floyd ja Deep Purple muusikat, kuigi teab, et 75-aastast naabrit see ärritab. Page on oma ajaloolise väärtusega kodus elanud üle 46 aasta.

Veel süüdistatakse Williamsit teise Led Zeppelini liikme narrimises. Kirjas seisab, et Williams on ennast riietanud kui pikkade juustega ja vanusega kasvanud kõhuga Robert Plant. Selline riietus on piinlik, sest noorena esines ta tihti pluus eest lahti, kuid nüüd seda enam teha ei saa.

Seotud lood:

Avalikkusele ei ole teada, kes kaebekirja kirjutas, kuid alla on kirjutatud nimi "Johnny".

Kuigi Williams sai õiguse basseini ehituseks ei tohi ta töödega enne algust teha kui pole saanud kinnitust, et ehituse käigus tekkivad vibratsioonid ja maa liikumine on ohutu.

Kaalutakse ka võimalust nõuda Williamsilt tagatisraha juhuks, kui ta tingimusi rikub või naabrimehe maja kahjustab.

Jimmy Page'i maja vasakul ja Robbie Williamsi oma paremal Foto: Paul Davey/SWNS SWNS.com/Scanpix
Rannap Roostevaba maailm