NÄDALA INSTAGRAM: Millised staarid hullasid lumes, täristasid kehale tätoveeringuid ja põrutasid sõpradega välismaale?

 (4)
NÄDALA INSTAGRAM: Millised staarid hullasid lumes, täristasid kehale tätoveeringuid ja põrutasid sõpradega välismaale?
Instagram

Äsja lõppenud nädal oli kahtlemata väga ülevoolav ja tegus. Publik teeb meeleoluka kokkuvõtte sellest, mida Instagrami-lembelised Eesti avaliku elu tegelased oma jälgijatega jagada soovisid!

Teletoimetaja Kirsti Timmer käis Draamateatris

A photo posted by @kirstitimmer on Jan 24, 2016 at 7:30am PST

Stilist Ženja Fokini koer läks paha peale

⛄️ lumepallisupp #sundayfunday #Morgan #cutest #puppie #pureLOVE #puppyLove “je ne sais quoi”

A photo posted by Ženja Fokin (@zenjafokin) on Jan 24, 2016 at 7:46am PST

Moelooja Liina Stein on juba suvelainel

Esimesed suvekleidid :)

A photo posted by Liina Stein (@liinastein) on Jan 24, 2016 at 12:18pm PST

Ehtedisainer Tanel Veenre tegi elu esimese tätoveeringu

Lost my #tattoo virginity, thanks to @silverchromer for a sharp needle #forevertogether #seahorsetattoo #scruff

A photo posted by Tanel Veenre (@tanelveenre) on Jan 25, 2016 at 2:18am PST

Ei saa teistest kehvem olla, on aeg ka Teele Viiral väljamaale põrutada!

A photo posted by ☆ Teele Viira ☆ (@teeleviisor) on Jan 25, 2016 at 2:22am PST

Seltskonnakaunitar Triin Tulev teab, kuidas end külma eest kaitsta

Mwahhh have a good day yallll #sendingoutlove

A photo posted by Triin Tulev (@triintulev) on Jan 20, 2016 at 6:33am PST

Endise telereporteri Carola Madise elus õitseb armastus (ja paistab päike)

Mannavaht 👌❤️

A photo posted by Carola Madis (@carolamadis) on Jan 20, 2016 at 12:53pm PST

Telebeib Grete Klein ei möödu ühestki peeglist ilma selfita

8 on seltskond ✌🏼️

A photo posted by Grete Klein (@greteklein) on Jan 21, 2016 at 7:37am PST

Rokkar Kristjan Kasearu on päikesereisilt tagasi ja promob suure hurraaga jälle plaati

Hommik täis powerit;) #powerhitradio @andrespuusepp

A photo posted by Kristjan Kasearu (@kristjankasearu) on Jan 21, 2016 at 9:24pm PST

Uku Suviste jõudis troopikast jäisesse New Yorki

Well good morning Time Square 😛

A photo posted by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀uku suviste (@ukusuviste) on Jan 24, 2016 at 9:57am PST

Lauri Pedaja lasi oma juuksurikääridel välkuda! Kas meeldib?

See beibe sai korraliku feidi endale☺️

A photo posted by Lauri Pedaja (@lauripedaja) on Jan 20, 2016 at 6:28am PST

Olgu maal, vees, õhus või lumes - Tanel Padar on pühendunud spordimees!

Teadmiseks, Getter Jaani lemmiksalong on Big Apple Schnelli tiigi kandis

Hommik lemmikus salongis🍏 @bigapplesalong #bigapple #getterjaaniofficial #goodmorning #haveabeautifulday

A photo posted by Getter Jaani (@getterjaaniofficial) on Jan 21, 2016 at 11:06pm PST

Turundusšeff Evely Ventsli degusteerib Bali gurmeed

Estonian invasion:) #TaiBoh

A photo posted by Evely Ventsli (@fkv) on Jan 24, 2016 at 6:56am PST